Gatis Kurzemnieks

Improvizācijas teātrī kopš 2005. gada. Piedzīvojis ugunskristības tādos Improvizācijas teātros kā "Improvīns", "Pēdējā Pirmizrāde" un "Hamlets". Radošās apvienības SPIEDIENS sastāvā kopš 2015.gada.Gatis ir uzaudzis vienā no Rīgas daļām, ko ar lepnumu vēl arvien draugu lokā sauc par Rajonu - pašā A.Deglava ielas sākumā pie Lienes ielas. Savukārt vasaras pavadītas Lejasciemā, Gulbenes pusē. Šo divu spilgto reģionu ietekmē veidojusies Gata pasaules uztvere un humora izjūta - brīžam aizkustinoša, bet nereti provocējoši skarba.
Gata svarīgākais notikums ir katru gadu kopā ar ģimeni un draugiem rīkotās sporta spēles "Šķūnenieku kauss"
Ikdienā Gatis ir mobilo sakaru inženieris, bet ārpus darba - improvizators, motobraucējs, disku golfa fans un, protams, divu meitu tētis.

Kaspars Breidaks

Improvizācijas šova SPIEDIENS aktieris un viens no veidotājiem. Uz skatuves jau vairāk kā 10 gadus. Mācījies un uzstājies Čikāgā, pasaulē vērienīgākajā improvizācijas teātrī The Second City. Pārstāvējis Latviju Starptautiskos improvizācijas festivālos Somijā, Dānijā, Vācijā, Francijā un Spānijā. Kā pasniedzējs darbojas "Dzīvesprieka skolā".
Šobrīd ir viens no pieprasītākajiem pasākumu vadītājiem un improvizatoriem Latvijā.

Piedalījies dažādos televīzijas projektos, ikdienā ir Radio SWH  dienas programmas "ENERDŽIKO" un raidījuma "Piektdienas bole" balss.

Kaspars Žūriņš

Ar improvizāciju pazīstams jau no 1996.gada, kad savu aktiera meistarību sācis pulēt Jelgavas Studentu teātrī Astras Kacenas vadībā. Piedalījies improvizācijas festivālos Amsterdamā un Berlīnē, pēdējos gados īpaši pievēršoties garās formas improvizācijas tehnikai. Papildus enerģiju un motivāciju gūst, nododot savas zināšanas nākamajiem improvizatoriem. Radošās apvienības SPIEDIENS sastāvā kopš 2015.gada.

Līga Putniņa

Improvizācijas šova SPIEDIENS pamatsastāvā ir no 2010.gada.
Improvizatores talants tiek izmantot dažādu privāto pasākumu vadīšanā un smieklu līmeņa uzturēšanā. Pārstāvējusi Latviju Starptautiskajā improvizācijas festivālā Barselonā. Mīl bērnus un labprāt pasniedz tiem improvizāciju.
Kopš sevi atceras dejo tautiskās dejas un regulāri bauda Latviešu Dziesmu un Deju svētku elpu kā dalībnieks.
Līgas ikdiena ir saistīta ar reklāmu, jo pamatdarbs ir reklāmas ierakstu studijā ar muzikālu ievirzi. Par savu lielāko kvalitāti uzskata tiešu komunikāciju ar cilvēkiem, kas mūsdienu laikmetā šad tad aizmirstas.

MAINĪGAIS AKTIERIS

LIFTS rindas paplašinās un reizi sezonā mums uz skatuves pievienosies kāds no improvizācijas šova SPIEDIENS rindām - Krišjānis Caune, Sanda Dejus vai Artūrs Vadītājs

Mārcis Viļums

Mārcis improvizē jau 18 gadus. Skatuve ir tā vieta, kur viņš jūtas vislabāk. Ikdienas jurista profesija ļauj izspēlēt tēlu dažādību, piešķirot tiem savu skatījumu un dziļumu. Jau 6 gadus Mārcis iepazīst improvizācijas teātra garās formas burvību un noslēpumus. Improvizē vienmēr un visur. Radošās apvienības SPIEDIENS sastāvā kopš 2015.gada. Vislābākā atpūta Mārča prātam, garam un ķermenim ir skriešana.

Aktieri:

Pamatsastāva aktieri

Gatis Kurzemnieks

Improvizācijas teātrī kopš 2005. gada. Piedzīvojis ugunskristības tādos Improvizācijas teātros kā "Improvīns", "Pēdējā Pirmizrāde" un "Hamlets". Ikdienā Gatis ir mobilo sakaru inženieris, bet ārpus darba- improvizators, motobraucējs, disku golfa fans un, protams, divu meitu tēvs!

Lasīt tālāk

Kaspars Breidaks

Improvizācijas šova SPIEDIENS aktieris un viens no veidotājiem. Mācījies un uzstājies Čikāgā, pasaulē vērienīgākajā improvizācijas teātrī The Second City. Pārstāvējis Latviju Starptautiskos improvizācijas festivālos Somijā, Dānijā, Vācijā, Francijā un Spānijā. Kā pasniedzējs darbojas Dzīvesprieka skolā.

Lasīt tālāk

Kaspars Žūriņš

Ar improvizāciju pazīstams jau no 1996.gada, kad savu aktiera meistarību sācis pulēt Jelgavas Studentu teātrī Astras Kacenas vadībā. Piedalījies improvizācijas festivālos Amsterdamā un Berlīnē, pēdējos gados īpaši pievēršoties garās formas improvizācijas tehnikai. Papildus enerģiju un motivāciju gūst, nododot savas zināšanas nākamajiem improvizatoriem.

Lasīt tālāk

Līga Putniņa

Savu aktrises talantu attīsta jau 15 gadus, improvizācijas šova SPIEDIENS pamatsastāvā no 2010.gada. Iedvesmojas pasniedzot improvizāciju bērniem. Pārstāvējusi Latviju Starptautiskajā improvizācijas festivālā Barselonā. Jau 25 gadus dejo tautiskās dejas un regulāri bauda Latviešu Dziesmu un Deju svētku elpu kā dalībnieks. Ļoti iedvesmo mūzika, tāpēc priecājas, ka pamatdarbs ir ierakstu studijā.

Lasīt tālāk

MAINĪGAIS AKTIERIS

LIFTS rindas paplašinās un reizi sezonā mums uz skatuves pievienosies kāds no improvizācijas šova SPIEDIENS rindām - Krišjānis Caune, Sanda Dejus vai Artūrs Vadītājs

Lasīt tālāk

Mārcis Viļums

Mārcis improvizē jau 18 gadus. Skatuve ir tā vieta, kur viņš jūtas vislabāk. Ikdienas jurista profesija ļauj izspēlēt tēlu dažādību, piešķirot tiem savu skatījumu un dziļumu.Pēdējos gadus iepazīst improvizācijas teātra garās formas burvību un noslēpumus.

Lasīt tālāk

MŪS ATBALSTA

Atbalstītāji: