Jānis Kozlovskis

Jaunās paaudzes improvizators, kurš guvis savu tiesu teātra klubā „Hamlets” un vēlāk zināšanas attīstījis SPIEDIENS paspārnē līdz 9. sezonā pievienojās komandai pamatsastāvā. Jānis ir arī jaunākais no SPIEDIENS aktieriem, tāpēc izrādes censoņiem būs labs atbalsts un iedvesmotājs.

Mārtiņš Kozlovskis

Viens no pieredzējušākajiem aktieriem SPIEDIENS komandā, kas improvizācijas gaitas uzsācis tieši uz jauno talantu skatuves – teātra klubā „Hamlets” tik daudz gadus atpakaļ, ka ne saskaitīt! Turklāt Mārtiņš ir ne tikai pieredzējis aktieris, bet arī jau līdzīgu izrāžu vadītājs – varbūt esi viņu saticis Spīķeros, vadot improvizācijas cīņas?

Punktu tabula

Žeņa - 19 punkti
Samurajs - 12 punkti
Pablo - 11 punkti
Mācītājs - 10 punkti
Dikaprio - 9 punkti
Alī - 7 punkti
Smieklīgais - 6 punkti
Lāsma - 6 punkti
Robins - 5 punkti
Artūrs - 5 punkti
Sandis - 5 punkti
Jēkabs - 4 punkti
Reinis - 3 punkti
Toms F. - 3 punkts
Sanita - 3 punkti
Ainārs - 2 punkti
Matīss - 2 punkti
Ivars - 2 punkti
Legings - 2 punkti
Kaspars - 2 punkti
Sintija - 1 punkts
Egdars - 1 punkts
Jānis - 1 punkts
Kurmis - 1 punkts
Agnese - 1 punkts
Oto - 1 punkts
Aldis - 1 punkts
Reihs - 1 punkts

Improvizācijas brīvā skatuve "Potenciāls"

Improvizācijas brīvā skatuve "POTENCIĀLS" 28.martā

Vieta: AUTENTIKA, Bruņinieku iela 2, Rīga | Skatīt karti


Šī ir sezonas noslēguma izrāde!

Sākums
- plkst. 19.30 (ieeja no plkst. 19.00)

Vadītāji: Jānis un Mārtiņš Kozlovski

Kas ir brīvā skatuve POTENCIĀLS?

Pirms vairāk nekā dekādes SPIEDIENS ideja radās skatītāju priekšā uz nelielas skatuves, uz kuras varēja kāpt ikviens, kurš domāja, ka ir smieklīgs vai tiešām tāds arī bija. Brīva skatuve, kura tagad Latvijā vadošajiem improvizatoriem bija atspēriena punkts un iespēja sev un citiem pierādīt – ES MĀKU AIZRAUT UN SASMĪDINĀT! Mēs sākām kā cilvēki, kurus interesē improvizācija un 10 gadu laikā esam izauguši par lielāko improvizācijas šovu Baltijā.
Svinot savu 10 gadu jubileju mēs atgriežamies pie pirmsākumiem, jo gribam sniegt iespēju arī citiem interesentiem, kam tuva un mīļa improvizācija, kāpt uz brīvās skatuves un atklāt improvizācijas burvību. Tas ir POTENCIĀLS!

Informācija dalībniekiem:
Vienā izrādē varēs piedalīties 16 dalībnieki, no tiem 10 – tikai ar iepriekšēju pieteikšanos (rakstot uz e-pastu potencials@spiediens.com un norādot šādu informāciju - vārds uzvārds, telefona numurs un īsumā apraksti iepriekšējo pieredzi improvizācijā, ja tādas nav - dari mums zināmu arī to), bet sešas vietas būs brīvas reģistrācijai pirms izrādes. Gadījumā, ja kāds no jau reģistrētajiem dalībniekiem izrādē nepiedalīsies, divas dienas pirms tam neatceļot pieteikšanos, iepriekšēja reģistrācija nākamajām izrādēm būs liegta. Dalībniekiem ieeja pasākumā bez maksas.

Potenciāls

Improvizācijas brīvā skatuve

Jānis Kozlovskis

Jaunās paaudzes improvizators, kurš guvis savu tiesu teātra klubā „Hamlets” un vēlāk zināšanas attīstījis SPIEDIENS paspārnē līdz

Lasīt tālāk

Mārtiņš Kozlovskis

Viens no pieredzējušākajiem aktieriem SPIEDIENS komandā, kas improvizācijas gaitas uzsācis tieši uz jauno talantu skatuves

Lasīt tālāk

Punktu tabula

Žeņa - 19 punkti Samurajs - 12 punkti Pablo - 11 punkti

Lasīt tālāk

MŪS ATBALSTA

Atbalstītāji: