Artūrs Vadītājs

Savas skatuves gaitas uzsācis ap 2000.gadu amatieru teātrī, tagad skatuvi uzskata par savu iedvesmas avotu. Savu improvizēšanas talantu izmanto arī kā kāzu vadītājs, vedējtēvs, korporatīvo pasākumu un TV raidījumu vadītājs, kā arī citu radošo projektu dalībnieks. Šobrīd savas aktiera un režisora spējas pielieto Ādažu amatieru teātrī. Aizraušanās – galda spēles un piedzīvojumu sacensības.

Juris Kozlovskis

Savas improvizācijas gaitas mērķtiecīgi uzsācis 17 gadu vecumā. Šobrīd aktīvi darbojas ne tikai SPIEDIENS šovos, bet arī privātajos un korporatīvajos pasākumos.Vada Carnikavas improvizācijas teātri PLIT, kā arī pasniedz meistarklases improvizēt gribētājiem.
Vaļas prieki ārpus improvizācijas ir spēka trīscīņa, džudo. Ir septiņkārtējais Latvijas čempions sambo un Latvijas čempions brazīļu džiu-džitsu.

Kaspars Breidaks

Improvizācijas šova SPIEDIENS aktieris un viens no veidotājiem. Uz skatuves jau vairāk kā 10 gadus. Mācījies un uzstājies Čikāgā, pasaulē vērienīgākajā improvizācijas teātrī The Second City. Pārstāvējis Latviju Starptautiskos improvizācijas festivālos Somijā, Dānijā, Vācijā, Francijā un Spānijā. Kā pasniedzējs darbojas "Dzīvesprieka skolā".
Šobrīd ir viens no pieprasītākajiem pasākumu vadītājiem un improvizatoriem Latvijā.
Piedalījies dažādos televīzijas projektos, ikdienā ir Radio SWH dienas programmas "ENERDŽIKO" un raidījuma "Piektdienas bole" balss.

Kozlovskis Jānis

Improvizēt sāka 11 gadu vecumā – pēc tam, kad vecākie brāļi viņu aizveda uz Rolanda Zagorska vadīto klubu “Hamlets”. Par nopietnu pagrieziena punktu Jāņa dzīvē kļuva izvēle darboties kā DJ, jo tas mudināja un iedvesmoja viņu pastiprināti interesēties par tehnoloģijām. Tagad Jāni var saukt par plaša profila cilvēku: viņš māk gan nofilmēt, gan uzmontēt, ja nepieciešams – arī apskaņot un izgaismot pasākumu. Bet izrādēs, kurās Jānis nespēlē uz Spiediens skatuves, viņš stāv pāris soļus aiz aktieru mugurām pie mūzikas pults un gādā par viesu ausu labsajūtu. Bez darbošanās Spiediens sastāvā, Jānis vada arī privātos un korporatīvos pasākumus, ir piedalījies dažādos radošos un starptautiski nozīmīgos pasākumos: “Cabaret”, 3. Eiropas koru olimpiādē, “Eglīte ar Zeltiņu” u.c

Krišjānis Caune

Radošās apvienības SPIEDIENS producents, reizēm arī aktieris. Uz skatuves improvizācijas laukā kopš 2007.gada. Pārstāvējis Latviju Starptautiskajos improvizācijas festivālos (Skandināvijā un Baltijā). Profesionālā jomā pārstāv sabiedrisko attiecību un finanšu nozares. Latvijas čempions autosportā, pirmais latvietis, kurš piedalījies Parīze – Dakara, kā arī vēsturiskā rallija Monte – Carlo historique uzvarētājs savā kategorijā.

Līga Putniņa

Improvizācijas šova SPIEDIENS pamatsastāvā ir no 2010.gada.
Improvizatores talants tiek izmantot dažādu privāto pasākumu vadīšanā un smieklu līmeņa uzturēšanā. Pārstāvējusi Latviju Starptautiskajā improvizācijas festivālā Barselonā. Mīl bērnus un labprāt pasniedz tiem improvizāciju.
Kopš sevi atceras dejo tautiskās dejas un regulāri bauda Latviešu Dziesmu un Deju svētku elpu kā dalībnieks.
Līgas ikdiena ir saistīta ar reklāmu, jo pamatdarbs ir reklāmas ierakstu studijā ar muzikālu ievirzi. Par savu lielāko kvalitāti uzskata tiešu komunikāciju ar cilvēkiem, kas mūsdienu laikmetā šad tad aizmirstas.

Mārcis Viļums

Mārcis improvizē jau 18 gadus. Skatuve ir tā vieta, kur viņš jūtas vislabāk. Ikdienas jurista profesija ļauj izspēlēt tēlu dažādību, piešķirot tiem savu skatījumu un dziļumu. Jau 6 gadus Mārcis iepazīst improvizācijas teātra garās formas burvību un noslēpumus. Improvizē vienmēr un visur. Radošās apvienības SPIEDIENS sastāvā kopš 2015.gada.

Mārtiņš Kozlovskis

Uz skatuves jau no skolas gadiem - 2000.gada. Savus pirmos soļus improvizācijā spēris pie Ligitas Smildziņas un klubā „Hamlets”. Šobrīd improvizācijas talantu izmanto vadot dažādus privātos pasākumus. Sirsnīgs kāzu vadītājs, kā arī joprojām labākais Ziemassvētku vecītis. Veido un vada "Prāta stādu ar Kozmenu". Piedalījies dažādos radošos projektos – TV viedspēle „LMT CIEMOS”, TV 24 rīta rosme ar „Rīta Stieni”, "Rīgas stila pavēlnieks", "Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli", projektā "Cabaret". Ir radio NABA jeb Latvijas radio 6 DJ un rīta programmas vadītājs. Grupas Rīta stienis solists.
Radošās apvienības SPIEDIENS sastāvā kopš 2015.gada. Visi Mārtiņu zina kā Kozmenu.

Oskars Kozlovskis

Pirmie iznācieni uz skatuves aizvadīti jau skolas gados, vēlāk savas improvizatora prasmas trenē Rolanda Zagorska klubā "Hamlets". Improvizē jau vairāk kā 12 gadus. Radošās apvienības "Spiediens" sastāvā jau no pirmās dienas. Oskars meistarīgi darbojas gan privātos, gan korporatīvos pasākumos.
Ārpus skatuves Oskars iedvesmu gūst ģimenē un dinamiskos hobijos – autodrifts, snowbords, florbols.

Raivis Vidzis

Kopš bērnības aizrāva ideja par aktiermākslu un 2014.gadā pirmo reizi kāpa uz brīvās improvizācijas skatuves. Pamatus ielicis Rolanda Zagorska meistarklasēs, lai 9.sezonā pievienotos improvizācijas šovam SPIEDIENS. Uzskata, ka galvenais ir virzība uz priekšu, tāpēc Raivis neapstājas pie sasniegtā un turpina attīstīt improvizatora spējas gan SPIEDIENS mēģinājumos un uz skatuves, gan Carnikavas improvizācijas teātrī PLIT.

Sanda Dejus

Sanda dažādas lomas skolas lugās sāka spēlēt jau bērnībā, bet pusaudzes gados atklāja improvizācijas sniegto prieku. Savu improvizatores talantu izmanto darbam radio, televīzijā un dažādu privāto pasākumu vadīšanā. Sanda vasaras pavada mīlestības gaisotnē kā kāzu vadītāja. Radošās apvienības SPIEDIENS sastāvā  kopš 2012. gada. Sandas enerģijas avots un pasaules centrs ir skatuve. Sanda ir Radio SWH ētera personība. Savas prasmes improvizācijā papildina piedaloties meistarklasēs tepat Latvijā, kā arī ārpus tās. Drīzumā Sandu varēs sastapt SPIEDIENS organizētajās meistarklasēs!

Viesaktieris

 Līdz 8.sezonai (2016.-2017.gads) katrā šovā kā viesis tika aicināta piedalīties kāda sabiedrība zināma persona, kura tieši nav saistīta ar improvizācijas teātri. Tādējādi skatītāji varēja pārliecināties, ka improvizēt var jebkurš!

Aktieri:

Pamatsastāva aktieri

Artūrs Vadītājs

Savas skatuves gaitas uzsācis ap 2000.gadu amatieru teātrī, tagad skatuvi uzskata par savu iedvesmas avotu. Savu improvizēšanas talantu izmanto arī kā kāzu vadītājs, vedējtēvs, korporatīvo pasākumu un TV raidījumu vadītājs. Šobrīd savas aktiera un režisora spējas pielieto Ādažu amatieru teātrī.

Lasīt tālāk

Juris Kozlovskis

Savas improvizācijas gaitas mērķtiecīgi uzsācis 17 gadu vecumā. Šobrīd aktīvi darbojas ne tikai SPIEDIENS šovos, bet arī privātajos un korporatīvajos pasākumos.Vada Carnikavas improvizācijas teātri PLIT un pasniedz meistarklases.

Lasīt tālāk

Kaspars Breidaks

Improvizācijas šova SPIEDIENS aktieris un viens no veidotājiem. Mācījies un uzstājies Čikāgā, pasaulē vērienīgākajā improvizācijas teātrī The Second City. Pārstāvējis Latviju Starptautiskos improvizācijas festivālos Somijā, Dānijā, Vācijā, Francijā un Spānijā. Kā pasniedzējs darbojas Dzīvesprieka skolā.

Lasīt tālāk

Kozlovskis Jānis

Improvizēt sāka 11 gadu vecumā – pēc tam, kad vecākie brāļi viņu aizveda uz Rolanda Zagorska vadīto klubu “Hamlets”. Par nopietnu pagrieziena punktu Jāņa dzīvē kļuva izvēle darboties kā DJ, jo tas mudināja un iedvesmoja viņu pastiprināti interesēties par tehnoloģijām.

Lasīt tālāk

Krišjānis Caune

Radošās apvienības SPIEDIENS producents, reizēm arī aktieris. Uz skatuves improvizācijas laukā kopš 2007.gada. Pārstāvējis Latviju Starptautiskajos improvizācijas festivālos (Skandināvijā un Baltijā). Profesionālajā jomā pārstāv sabiedrisko attiecību un finanšu nozares.

Lasīt tālāk

Līga Putniņa

Savu aktrises talantu attīsta jau 15 gadus, improvizācijas šova SPIEDIENS pamatsastāvā no 2010.gada. Improvizatores talants tiek izmantots dažādu privāto pasākumu vadīšanā un smieklu līmeņa uzturēšanā. Iedvesmojas pasniedzot improvizāciju bērniem.

Lasīt tālāk

Mārcis Viļums

Mārcis improvizē jau 18 gadus. Skatuve ir tā vieta, kur viņš jūtas vislabāk. Ikdienas jurista profesija ļauj izspēlēt tēlu dažādību, piešķirot tiem savu skatījumu un dziļumu.Pēdējos gadus iepazīst improvizācijas teātra garās formas burvību un noslēpumus.

Lasīt tālāk

Mārtiņš Kozlovskis

Uz skatuves jau no skolas gadiem - 2000.gada. Savus pirmos soļus improvizācijā spēris klubā "Hamlets". Šobrīd improvizācijas talantu izmanto dažādos radošos projektos"“ TV viedspēle "LMT CIEMOS", "Kabarē" "Rīgas stila pavēlnieks" u.c. Ir radio NABA DJ un rīta programmas vadītājs.

Lasīt tālāk

Oskars Kozlovskis

Pirmās uzstāšanās uz skatuves aizvadītas jau skolas gados, vēlāk savas improvizatora prasmes Oskars trenē Rolanda Zagorska klubā "Hamlets". Improvizē jau vairāk kā 12 gadus. Oskars meistarīgi darbojas gan privātos, gan korporatīvos pasākumos.

Lasīt tālāk

Raivis Vidzis

Kopš bērnības aizrāva ideja par aktiermākslu un 2014.gadā pirmo reizi kāpa uz brīvās improvizācijas skatuves. Pamatus ielicis Rolanda Zagorska meistarklasēs, lai 9.sezonā pievienotos improvizācijas šovam SPIEDIENS.

Lasīt tālāk

Sanda Dejus

Sanda dažādas lomas skolas lugās sāka spēlēt jau bērnībā, bet pusaudzes gados atklāja improvizācijas sniegto prieku. Savu improvizatores talantu izmanto darbam radio, televīzijā un dažādu privāto pasākumu vadīšanā. Sanda ir Radio SWH ētera personība.

Lasīt tālāk

Viesaktieris

Līdz 8.sezonai (2016.-2017.gads) katrā šovā kā viesis tika aicināta piedalīties kāda sabiedrība zināma persona, kura tieši nav saistīta ar improvizācijas teātri. Tādējādi skatītāji varēja pārliecināties, ka improvizēt var jebkurš!

Lasīt tālāk

MŪS ATBALSTA

Atbalstītāji: