Ingrīda Ivane

Ingrīda ir māksliniece ar lielo burtu! Latvijas Kultūras akadēmijā viņa ieguvusi bakalaura un maģistra grādu kultūras teorijā, kā arī pēcāk absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju. Ingrīda darbojas ne tikai glezniecībā vai grafikā, bet viņa ir arī Latvijas Tekstilmākslas asociācijas biedrs, turklāt mākslas darbu izstādes ir bijušas ne tikai Latvijā, bet arī Slovākijā, Igaunijā, Čehijā un pat Austrālijā. 

Jānis Kozlovskis

Jānis ir visai muzikāls improvizators. Par nopietnu pagrieziena punktu viņa dzīvē kļuva izvēle darboties kā DJ, jo tagad Jāni Radošās apvienības SPIEDIENS izrādēs var redzēt gan improvizējot, gan apskaņot, gan gaismojot. Izrādei ''Zīmētprieks" Jānis piešķils papildus dzirksteli, radot skaņas specefektus, izkrāšņojot izrādi muzikāli. 

Māris Vitkus

Māris ir izcils taustiņinstrumentu virtuozs. Viņš pamatā darbojas mūzikas grupā "Very Cool People", bet atsevišķos projektos sadarbojies ar daudziem citiem augsta līmeņa gan vietējiem, gan ārvalstu māksliniekiem. Radošās apvienības SPIEDIENS ietvaros Māris kā pianists piedalījies īsās formas improvizācijas šova izrādē "Spiediens", kā arī garās formas improvizācijas izrādē "Lifts".

Varis Klausītājs

 Varis ir ļoti apdāvināts un harizmātisks mākslinieks, specializējoties uz muzikālajām un vizuālajām performancēm. Viņš ir viens no pieredzējušākajiem improvizatoriem Latvijā, turklāt, ieguvis arī prestižo  "Spēlmaņu nakts" balvu nominācijā  "Gada izrāde bērniem un jauniešiem" 2012.gadā.

Aktieri:

Mākslinieki

Ingrīda Ivane

Ingrīda ir māksliniece ar lielo burtu! Latvijas Kultūras akadēmijā viņa ieguvusi bakalaura un maģistra grādu kultūras teorijā, kā arī pēcāk absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju.

Lasīt tālāk

Jānis Kozlovskis

Jānis ir visai muzikāls improvizators. Par nopietnu pagrieziena punktu viņa dzīvē kļuva izvēle darboties kā DJ, jo tagad Jāni Radošās apvienības SPIEDIENS izrādēs var redzēt gan improvizējot, gan apskaņot, gan gaismojot.

Lasīt tālāk

Māris Vitkus

Māris ir izcils taustiņinstrumentu virtuozs. Viņš pamatā darbojas mūzikas grupā "Very Cool People", bet atsevišķos projektos sadarbojies ar daudziem citiem augsta līmeņa gan vietējiem, gan ārvalstu māksliniekiem.

Lasīt tālāk

Varis Klausītājs

Režisors un aktieris, improvizators, Spēlmaņu nakts balvas ieguvējs

Lasīt tālāk

MŪS ATBALSTA

Atbalstītāji: