ZIŅAS

Dāvana zem eglītes - IZRĀDE

Decembrī visās Radošās apvienības SPIEDIENS izrādēs varēs iegādāties dāvanu biļetes, ko likt zem eglītes!

POTENCIĀLS punktu tabula

Katrā jauno talantu izrādē POTENCIĀLS dalībnieki pelna punktus, lai kļūtu ne tikai par vakara, bet visas sezonas labāko dalībnieku un noslēgtu līgumu ar radošo apvienību SPIEDIENS.

Pēc 5. decembra izrādes punktu sadalījums ir šāds:

Dāvini IELŪGUMU uz izrādi

 Ah, šīs klusuma laiks! Šis Ziemassvētku vakara, baltā sniega, piparkūku, pelēko zirņu un labāko dāvanu gaidīšanas laiks... Uzdāvini savam jaukākajam kolēģim, māsai, draugam vai kādam citam sev mīļam vai vienkārši foršam cilvēkam ielūgumu uz kādu no radošās apvienības izrādēm!

Ko novembris sola SPIEDIENAM?

Novembrī garās formas improvizācijas izrāde LIFTS godā valsts svētkus un 13. novembra izrādes pirmajā daļā apspēlēs tematu „Brīvība”. Savukārt, ar prieku paziņojam, ka novembra improvizācijas šova SPIEDIENS izrādes būs dubultsportiskas, jo mūsu viesaktieri šomēness būs Dāvids Ernštreits – 2016. gada labākais sporta žurnālists, kas vada LTV raidījumu “Sporta Studija”, un Kaspars Gorkšs – Latvijas Futbola federācijas prezidents, bijušais Latvijas izlases kapteinis un Anglijas premjerlīgas spēlētājs.

Izrāde improvizācijas entuziastiem – POTENCIĀLS!

Svinot 10 gadu jubileju, SPIEDIENS sarūpējis dāvanu tiem, kam interesē komēdija un ir vēlme izmēģināt spēkus improvizācijā, – izrādi, kas vērsta uz jauno improvizācijas teātra talantu pilnveidošanu ar nosaukumu POTENCIĀLS.

Trīs mūsu aktieri atzīti par izcilākajiem pasākuma vadītājiem

Mūsu krūtis lepnumā piepūtušās un prieks plūst pāri malām, jo trīs no mūsu aktieriem – Kaspars Breidaks, Jānis Kozlovskis un Mārtiņš Kozlovskis – ieguvuši balvu „Izcilākais pasākuma vadītājs” 19. septembrī notikušajā pasākumu nozares izcilības balvā “Lauru LaPPA”, kurā godināti nozares profesionāļi.

MŪS ATBALSTA

Atbalstītāji: