ZIŅAS

Izrāde improvizācijas entuziastiem – POTENCIĀLS!

Svinot 10 gadu jubileju, SPIEDIENS sarūpējis dāvanu tiem, kam interesē komēdija un ir vēlme izmēģināt spēkus improvizācijā, – izrādi, kas vērsta uz jauno improvizācijas teātra talantu pilnveidošanu ar nosaukumu POTENCIĀLS.


POTENCIĀLS ir iespēja jauniešiem drosmīgi sevi parādīt komēdijas žanrā, turklāt kļūt pamanītiem, jo sezonas labākais dalībnieks iegūs iespēju apmeklēt SPIEDIENS nometni un meistarklases bez maksas.

Brīvās skatuves izrāde notiks trīs daļās, kurās tiks izspēlētas dažādas etīdes, katrā nākamajā piedaloties vakara spēcīgākajiem dalībniekiem, līdz finālā satiksies labākie no labākajiem.

Saviem panākumiem visas sezonas garumā varēs sekot līdzi punktu tabulā tepat mājaslapā sadaļā IZRĀDES – POTENCIĀLS. Visi dalībnieki, kas pārvarēs izrādes pirmo daļu un iekļūs otrajā iegūs vienu punktu. Trešajā daļā jeb finālā būs vairs tikai trīs vietas, starp kurām tad arī tiks noteikts vakara labākais improvizators, kurš papildus vienam jau automātiski iegūtajam punktam nopelnīs vēl trīs, savukārt, otrās un tešās vietas ieguvēji papildus nopelnītajam vienam punktam iegūs vēl divus.

Vienā izrādē varēs piedalīties 16 dalībnieki, no tiem 10 – tikai ar iepriekšēju pieteikšanos (rakstot uz e-pastu potencials@spiediens.com un norādot šādu informāciju - vārds uzvārds, telefona numurs un īsumā apraksti iepriekšējo pieredzi improvizācijā, ja tādas nav - dari mums zināmu arī to), bet sešas vietas būs brīvas reģistrācijai pirms izrādes. Gadījumā, ja kāds no jau reģistrētajiem dalībniekiem izrādē nepiedalīsies, divas dienas pirms tam neatceļot pieteikšanos, iepriekšēja reģistrācija nākamajām izrādēm būs liegta.

POTENCIĀLS notiks divas reizes mēnesī mākslas bārā Autentika, un to vadīs Jānis un Mārtiņš Kozlovski. Tieši viņi būs tie, kas rūpēsies, lai pavadīts baudāms un patiesu emociju (cerams – tikai labu!) vakars un lai etīdes aizrit tik gludi kā Haralds Silovs pa ledu.

Mārtiņš ir viens no pieredzējušākajiem improvizatoriem SPIEDIENS komandā, savukārt Jānis – jaunākais, tāpēc kopā viņi veido lielisku un iedvesmojošu tandēmu, kas gatavs turēt paspārnē, iespējams, jauno improvizatoru paaudzi. Turklāt viņi būs tie, kam piederēs puse no gala vārda par vakara labāko improvizatoru. Otru svara kausu šajā balsojumā turēs skatītāju ovāciju skaļums. 

MŪS ATBALSTA

Atbalstītāji: