ZIŅAS

Ko Spiedienam nozīmē doties vasaras brīvlaikā?

Sezonas pēdējie aplausi izskanējuši un spožās skatuves gaismas nodzisušas. Improvizācijas šova Spiediens 9.sezona ir oficiāli noslēgusies un laiks doties vasaras brīvlaikā. Bet vai tiešām?


Spiediens un Lifts sezonas pirmās izrādes parasti notiek rudens sākumā – septembrī vai oktobrī. Tad nemanot pielavas Ziemassvētki, kam seko silts pavasaris un sezonas noslēgums martā un aprīlī.

Taču sezonas noslēgums nebūt nenozīmē pludmali ar baltām smiltīm un kokteiļus aktieriem. Sezonas noslēgums nozīmē, ka aktīvi gatavojamies jaunajai sezonai, regulāri ejam uz mēģinājumiem un domājam jaunas iespējas, kā skatītājus iepriecināt nākamajā sezonā.

Pavasaris un vasara ir arī aktīvākais kāzu rīkošanas laiks. Spiediens improvizācijas aktieri ir fantastiski kāzu vadītāji – atradīs kopīgu valodu ar jauno pāri, izprotot vajadzības, neapjuks, ja līgavaiņa labākais draugs pazudīs tieši pirms lielā tosta un būs izdomājuši jautrākās atrakcijas gan jaunajam pārim, gan kāzu viesiem.

Vēl Spiediens aktieri sastopami dažnedažādos korporatīvos pasākumos – gan kā eleganti pasākuma vadītāji, gan atraktīvi sporta spēļu entuziasti. Improvizācijas burvība ir spēja pielāgoties dažādām situācijām, tāpēc arī pasākumu vadīšana ir kā piedzīvojums.

Ja tev gaidāmas kāzas un saproti, ka nepieciešams atmiņā paliekošs pasākuma vadītājs vai tiek organizēts korporatīvs pasākums, kuru nepieciešams atdzīvināt, droši raksti mūsu pasākumu koordinatorei Ievai – ieva@spiediens.com – viņa noteikti zinās aktieru grafikus un palīdzēs atrast labākos risinājumus!

Lai visiem superīgs, saulains pavasaris un vasara! Ar jauniem šoviem 10.sezonā tiksimies jau rudenī. 

MŪS ATBALSTA

Atbalstītāji: