ZIŅAS

SPIEDIENS NOMETNE

Pērn mums sanāca tik labi, ka gribam vēl! Tāpēc arī šogad SPIEDIENS rīko vasaras nometni, kurā iepazīt un apgūt improvizāciju, izaicināt sevi un vienkārši forši pavadīt laiku pavisam foršā kompānijā.


Nometne norisināsies no 27. līdz 29. jūlijam Talsu novada Laumas dabas parkā.

Lai katrs saņemtu tieši tik daudz uzmanību no pasniedzējiem, cik pelnījis, vietu skaits ierobežots – tikai 15 dalībnieki. Tāpēc, pasteidzies, jo, kā sacīt jāsaka, kas pirmais brauc, tas pirmais maļ!

Jautāsi, kas tad notiks šajā 15 cilvēku kompānijā? Piecas improvizācijas nodarbības, katra divas stundas gara. Meistarklases vadīs pieci talantīgi pasniedzēji: Kaspars Breidaks, Mārcis Viļums, Krišjānis Caune, Mārtiņš Kozlovskis aka Kozmens un Justīne Vaivode.

Dzīvošana būs četrvietīgos kempinga namiņos un ēšana trīs reizes dienā, uz šķīvja liekot Latvijas lauku labumus. Mēs esam ne tikai par smagu darbu, bet arī atpūtu, tāpēc pārējā laikā tiks izbaudīti Laumu dabas parka sniegtie piedzīvojumi. Tā ka – strādāsim, atpūtīsimies pilnu krūti un vienkārši gūsim prieku! 

Nometnes cena vienam dalībniekam ir 180 eiro, kurā iekļauta ēdināšana, dzīvošana kempinga namiņā, improvizācijas meistarklases un brīvā laika aktivitātes. Ierašanās 27. jūlijā plkst. 10.00, bet mājās došanās ir 29. jūlijā plkst. 19.00.

Ja gribi sastādīt mums kompāniju un zini, ka šis pasākums domāts tieši tev, raksti uz finanses@spiediens.com. Tev tiks nosūtīts rēķins un pēc apmaksas vieta vasaras smieklīgākajā un jestrākajā nometnē būs oficiāli rezervēta. Raksti mums arī, ja radušies kādi papildus jautājumi – visiem neskaidriem un interesējošajiem jautājumiem būs atbildes!

MŪS ATBALSTA

Atbalstītāji: